Betmatik Ödeme Şikayetleri

2016 yılında Türkiye piyasasında görülmeye başlanan betmatik markası, beyaz, lacivert, kırmızı, sarı, mavi ve siyah renk tonlarının kullanıldığı şık bir tasarım ile karşınıza çıkmaktadır. Türkçe hizmet alabileceğiniz sitelerden bir tanesidir. Uluslar arası alanda, Türkiye hariç, geçerli olarak görülen, kabul edilen, yasal izin belgesi ve şirket bilgisi ile hizmetlerini sunmaktadır. Finansal işlemler konusunda hızlı hareket eden, zamanında ödeme yapan, üye talimatlarını gerçeğe dönüştüren bir site olarak dikkat çekmektedir. Betmatik ödeme şikayetleri şeklinde bir olumsuzluk bugüne kadar, bu site hakkında gündeme getirilmemiş ve farklı kanallar üzerinde paylaşılma gereği duyulmamıştır.

Betmatik Ödemeleri Nasıl Yapıyor?

Betmatik Ödeme yöntemleri konusunda basit kuralların geçerli olduğu görülecektir. Önce hesap açmalı, daha sonra açılan hesaplara para yatırılmalı ve son olarak yatırılan paranın tamamı, bahis seçeneklerinde ya da tercih edilecek herhangi bir oyun seçeneğinde kullanılmalıdır. Kazanç elde edildikten sonra, para çekme talimatı verilmelidir. Diğer bir ifadeyle hesap açıldıktan sonra, herhangi bir kanaldan para transferi edildikten sonra, o paranın tekrar geri çekilmesi, kullanılmadan çekilmesi gibi bir durum, kara para aklama güvenlik tedbirleri gereği kabul edilmemektedir. Ödemelerin yapılması konusunda iki farklı sistem üzerinden hareket edildiği görülecektir. Bu sistemler tamamen üyelerin kendi ismine kayıtlı bankacılık işlemlerini kapsamaktadır.

Betmatik Ödeme Yöntemleri Ve Limitleri Nelerdir?

Sağlıklı bir şekilde ödemeleri gerçekleştiren sitenin, 3 farklı seçenek ile hizmet verdiği görülmektedir. Banka havalesi ile ödeme yapılmakta, EFT seçeneği ile ödeme yapılmakta ve cep bank seçeneği ile ödeme yapılmaktadır. Bu 3 yöntemde de dikkat çekecek en önemli ayrıntı, kullanıcı adı ile örtüşen, üye ismi ile örtüşen hesapların kullanılacak olmasıdır. Limitler konusunda bir inceleme yapıldığında, en az para çekme miktarının bütün seçenekler için, 200 Türk lirası olduğu görülecektir. 200 Türk lirası altında bir kazanç elde etmiş olabilirsiniz. Bu durumda para çekme talimatı vermeden önce, 200 Türk lirası limite ulaşmayı beklemelisiniz.

Betmatik Ödeme Şikayetleri Çözüm Merkezi

Betmatik ödeme şikayetleri çözüm merkezi ifadesinin karşılığında, canlı destek ve elektronik posta servisleri bulunmaktadır. Genelde yukarıda bahsedilen yöntem ve limitler ile para çekme işleminin en fazla 3 dakika içerisinde tamamlandığı görülmektedir. Yine de bir sorun yaşadığınızı düşünüyor iseniz, canlı destek ve elektronik posta hizmetleri yardımınıza koşacaktır.

Yorum yapın