Betcup Havale Nasıl Yapılır
Betcup Havale Nasıl Yapılır

Betcup hesaplarına para transfer işlemleri konusunda, Türkiye pazarında kullanılan en popüler seçeneğin havale yöntemi olduğu görülmektedir. Betcup havale nasıl yapılır? İki aşamalı işlem üzerinden site hesaplarınıza, kişisel banka hesaplarınız üzerinden para transferi işlemini gerçekleştireceksiniz. Ancak para transfer işlemine, havale yöntemi ile para aktarma işlemine başlamadan önce, canlı destek ile görüşmeniz ve betcup sitesinin çalıştığı banka bilgilerini ve hesap numaralarını almanız tavsiye edilmektedir. Bu aşamadan sonra transfer işlemine geçeceksiniz.

Nasıl Havale Yapacağım?

Önce internet bankacılığına giriş yapacaksınız. Elbette bunun öncesinde canlı destek ile görüşüp, betcup sitesinin çalıştığı banka bilgisi ile birlikte, hesap numarasını alacaksınız. Aynı bankada hesabınız bulunuyor ise, havale sistemini, farklı bankada hesabınız bulunuyor ise, elbette EFT sistemini kullanacaksınız. Nasıl havale yapacağım? Bu aşamadan sonra, önce internet bankacılığına giriş yapacak, müşteri hizmetlerinden aldığınız hesap numarasına, en az 100 Türk Lirası olacak şekilde para transferi işlemini yapacaksınız. Yaptığınız transfer işlemine ait bilgileri alacaksınız. Hemen arkasından betcup giriş işlemini yapacak, para yatırma bölümüne gelip, havale seçeneğini tercih edeceksiniz. Para yatırma talep formuna, internet bankacılığından yapmış olduğunuz işleme ait bilgileri girip, onay verecekseniz ve işlem sonuçlanacaktır.

Havale Hangi Günlerde Yapılır?

Hesaplarına havale yöntemi ile para yatırma işlemini gerçekleştireceğiniz belirli bir gün bulunmamaktadır. Havale hangi günlerde yapılır? Her gün ve günün her saatinde, banka havalesi yöntemi ile site hesaplarına transfer yapacaksınız. Fakat betcup sitesi ile sizin hesabınız farklı bankada bulunuyor ise, bu durumda EFT seçeneğini kullanacaksınız ve hafta içi EFT sistemini kullanmanız ve mesai saatleri içerisinde EFT sistemini kullanmanız gerekecektir. Bu uygulamanın arkasında, Türkiye’de bankacılık sistemindeki çalışma prensipleri vardır. Betcup sitesi ile doğrudan ilgili olan bir durum değildir.

Betcup Havale Komisyonu Ne Kadar?

Betcup havale nasıl yapılır? Ve ne kadar yapılır? Gibi soruların karşılığı, yazı içeriğinde betcup havale komisyonu ne kadar? Şeklinde bir soruyu araştırıyor iseniz, yapmış olduğunuz havale işleminden bu site tarafından alınan herhangi bir komisyon bulunmayacaktır. Bankadan çıkan 100 Türk Lirası ile site hesabına geçen para arasında bir fark görüyor iseniz, hemen internet bankacılığına giriş yapıp, dekont üzerinden inceleme yapmanız ve banka tarafından para kesildiğini görmeniz gerekecektir. Site komisyon almaz, kesinti bankalar tarafından yapılmaktadır.

Yorum yapın